Home fleche Herwaardering van de wijken fleche Stephenson 2019-2023 fleche Contact – Wijkantenne
Her- waardering van de wijken

Duurzaam wijkcontract Stephenson

Contact – Wijkantenne

Duurzaam wijkcontract Stephenson 2019-2023

Vanderlindenstraat 151-153
B - 1030 Schaarbeek
T. + 32 ((0)2 227 62 10

Team

Aziza Ezzedgui
projectleider- aezzedgui@renovas.be
Arne Robbe
manager socioeconomischeprojecten - arobbe@renovas.be (0)2 227 62 12
Daniel Roland
voormingswerkster - droland@renovas.be (0)2 227 62 10
Remi Hache
Verantwoordelijke vergroening - werkt voor vzw JST - rhache@jst1030.be
Bénédicte Genart
architect - bgenart@renovas.be
Marion Kammler
huisvestingsadviseur - mkammler@renovas.be